Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetek azért, hogy a...

Mit tehetek azért, hogy a játékokban újra legyen élsimítás?

Figyelt kérdés

Videókártyám: Amd radeon rx550 4gb gddr5

A probléma, hogy az összes játékban egyszerűen katasztrófa az élsimítás, annak ellenére, hogy maximumon van a játék grafikai beállítása.

A videókártya drivere a legújabb.

AMD A10-7700k a processzor 8gb hyperx fury ram.



2021. ápr. 18. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az AMD vezérlőpultjában nézd meg a 3D beállításokat. A driver felül tudja bírálni a játék beállításait. Úgy állítsd be, hogy a játék kezelhesse a beállításokat.
2021. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es mi tortent az elott?

drivert frissitettel? Valamit elallitottal barhol? Valami mas frissult? (pl windows)


elsimitas rengeteg fele van es rengeteg fokozat


az mondod hiaba veszed fel ugyanugy recesek az elek? fureszesek, fogasok? vagy elmosodik a kep nagyon? vagy nem elege simul ki az el (mint kellene/regebben)?

2021. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta például a GTAV esetében megoldottam: directx 10.1 re vettem vissza és 2x MSAA a másik F-es pedig ON-ra állítottam. Nálam ez megoldotta a bajt, minden játékomnál ki kell tapasztalni az új beállításokat. Ja és ahogy az első hozzászóló írta: ne engedjük a drivernek felülbírálni a játék beállításait. Köszi!

Amúgy most vettem bele a videókártyát a gépbe, azóta van baj a játékokkal.

2021. ápr. 18. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!