Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám így beállítani...

Hogyan tudnám így beállítani a Windows 10-et?

Figyelt kérdés

Tesóm pár éve megcsinálta nekem úgy, hogy semmi frissítést nem telepített a Windows, csak a Deffender-hez jött updateket (hogy a vírusirtó friss legyen).


Nagyon jó volt ez így, de meghalt a hdd-m ezért most vettem a gépbe ssd-t, feltettem a Windows 10 Pro-t de sehol nem találom hol lehetne letiltani.


Tegnap kérdeztem de azt mondta nincs most ideje elmagyarázni, majd ha jön haza megcsinálja.


De annyit mondott hogy valami "szolgáltatások"-ban kell letiltani a Windows Update-t, vagy akár kitörölni az egész Windows Update szolgáltatást. Ezt hol találom vagy hogy kéne megcsinálnom?



2021. ápr. 24. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Várd meg a tesód hidd el jobban jársz mert ő valószínűleg jobban ért hozzá
2021. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hulyeseg nem frissiteni es a Windowson fusson a bele beintegralt sajat gyartasu Defender. Es minek neked a Pro, de akar a Home is, ha az ujakat, ha a foltos vagy biztonsagi frissiteseket nem toltod le a Windowsra? De ha neked igy jo akkor legyen igy.
2021. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Egyébként a net tele van a kikapcsolásával:

[link]

De ha letöltesz egy virusirtót (Avast,NOD32, stb...) akkor azt észleli a Windows és automatikusan kikapcsolja saját Defenderét. Egy átlagos felhasználónak elég: Windows Pro vagy Home, mindig a legujabb frissitéssel és a Defender, amit már nagyon tökéletesre fejlesztett a Microsoft.

2021. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!