Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AutoHotkeyben hogy lehet ezt...

Venom22 kérdése:

AutoHotkeyben hogy lehet ezt a fajta kamera mozgást megvalósítani ?(hogy ilyen pontosan mozog a kamera?


2021. ápr. 25. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nem az Autohotkey, hanem egy számítógépes játék. Az autohotkey egy script nyelv, amivel szimulálni tudod a billentyűk leütését.


Autohotkey dokumentáció: [link]


Üdv

2021. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mi az a ahk és tudom, hogy ez egy játék (ahol éppen egy ahks script fut) az volt a kérdésem, hogy autó ahk-val,hogy lehet így mozgatni a kamerát mert nekem a mousemoval nem müködött mivel mindig máshol van a kurzór és ezért hiába használom azt mert pontatlan lesz ha csak egy kicsit meglököm az egeret és Pl arra vagyok kiváncsi,hogy van e olyan lehetőség az ahk-ban hogy ne azt adjam meg hogy hova megy a kurzor hanem azt, hogy menyit mennyen egy adott irányba
2021. júl. 13. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom írsz egy ciklust mint minden ahogy programozási nyelvben:

[link]

2021. júl. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!