Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan szereztétek be a sony...

Honnan szereztétek be a sony vegas pro 12-t?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fizetős szoftver,

[link]

megveszed.


Ha drágállod, van egy rakat ingyenes - akár nyílt forrású - alternatívája, például:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

2021. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
En nem azt kerdeztem hogy en honnan hanem hogy ti honnan. Amugy a 12-es verzio kellene a vegas oldalán csak a legujabbat mutatja ami nekem nem kell.
2021. máj. 1. 22:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Mivel az oldalon az illegális források propagálása nem megengedett:

"(c) Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely mások szerzői jogát, iparjogvédelmi, illetve védjegy jogát, jó hírnévhez való jogát, becsületét vagy méltóságát sértheti, ilyen tartalomra utalni, vagy ilyen tartalom használatára a Felhasználókat buzdítani."

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat


ezért csak a legális beszerzési forrást javasolhatunk - warezolni warezolja le mindenki magának az NCore-ról/Piratebayről/btdig-ről,... ;)

2021. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Sehol nem irtam hogy ingyen kéne szóval ne rágalmazz engemet köszönöm. Ha tudsz oldalt ahol meg lehet venni akkor azt linkeld
2021. máj. 1. 22:58
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

"Sehol nem irtam hogy ingyen kéne szóval ne rágalmazz engemet"

Sehol nem állítottam ilyet.


"Ha tudsz oldalt ahol meg lehet venni "

Újonnan már nem lehet megvenni.


Eredetileg a Sony Creative Software

[link]

készítette - de az kb. 8 éve volt:

[link]

most már a Magix-é a brand tulajdonjoga - szóval ez a két cég érdekelt az eladásában.

2021. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 De utaltál rá a kalózkodással az ingyenességre.


A magixos kaki nekem nem kell mert hazavágták a programot a 12 kellene mert az a legjobb verzió.

2021. máj. 2. 08:52
 7/14 anonim ***** válasza:

#6: Mert itt a Gyakorin kérdések tömkelege szól arról, hogy "honnan szerezhetném meg ingyen az xyz programot?"


Egyébként ez van, így jártál, ez a piacgazdaság. ;/

Újonnan senki sem forgalmazza a 12-es verziót. 8 éves, zárt forráskódú, kereskedelmi szoftver, amit - több szoftverrel egyetemben - a Sony Creative Software-től megvett a Magix ( [link] ) - esetleg a két cégnél érdeklődhetsz a szoftver megléte elől.

2021. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 elistvan ***** válasza:
69%

Pár napig elérhető kb egy 10-esért a Humble Bunde részeként a 17 Pro (Igaz az is Magix.)


[link]

2021. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 elistvan ***** válasza:
Bocsánat az előző vagyok a 16 Pro.
2021. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezek nem kellenek, 12 vagy 13 kellene
2021. máj. 2. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!