Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A böngészős messenger nem...

A böngészős messenger nem jelöli olvasottnak az üzenetet. Megoldás?

Figyelt kérdés

Windows 10-es laptopon ha írnak nekem messengeren, megnézem az üzenetet, nem jelöli olvasottnak. Ha reagálok rá egy likeot, akkor se, csak ha írok rá. Miért van ez? Van valami beállítás, ahol be lehet állítani?

Telefonon, illetve másik készüléken teljesen működik.



2021. máj. 6. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre nincs, nálam is ezt csinálja (igaz, nem minden esetben), valószínűleg valamit "frissítettek" a webes rendszeren. Majd idővel kijavítják.
2021. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak egy Facebook bug a sok közül. Nincs rá megoldás, és valószínűleg nem is fogják soha javítani.
2021. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 savanyújóska ***** válasza:
Nagy reményeket nem fűznék hozzá, több, mint egy éves bugról van szó, nekem 1 hét után kb. magától el szokott tűnni, illetve ha utána beszélsz az illetővel, sezrintem az is megoldja a dolgot.
2021. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!