Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Strongholdhoz működő auto...

Strongholdhoz működő auto clicker?

Figyelt kérdés
Haverokkal szoktunk játszani strongholddal és szeretnénk extremeben kipróbálni pár 10 000 vs 10 000 felállást de 20 000 kattintás azért elég sok. Tudtok auto clickert ami játékokban is működik?
2021. máj. 6. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
AHK
2021. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kódot esetleg tudsz adni hozzá? Kipróbáltam párat de minddel az a baj hogy windowsban tökéletesen megy, játék meg nem érzékeli.
2021. máj. 7. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Legyen ablakos módban a játék, illetve rendszergazdaként indítsd a scriptet.


Ezt ha beleírod kód elejébe, mindig adminként indul:

[link]

2021. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár admin joggal nagy eséllyel nem szükséges az ablakos mód, fullscreen-ben is mennie kell.
2021. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Admin jogot nem próbáltam lehet az a gond. Gondoltam én is arra hogy ablakos módban csinálom a játékot de nincs ilyen beállítás a játékban.
2021. máj. 7. 16:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendszergazadaként indítottam, jó volt kattintott 56-ot aztán leállt és eltűnt konkrétan az egész script a gépemről. :O
2021. máj. 7. 16:47
 7/7 A kérdező kommentje:

folyamatosan ezt csinálja. Nézd már meg kérlek a kódot hátha az a baj.


SetTimer click, 10


R::Toggle :=!Toggle


click:

if (!Toggle)

Return

click

Send a

return

2021. máj. 7. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!