Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami normális felirat...

Valami normális felirat szerkesztőt tudtok ajánlani, ami ismeri az mkv formátumot, meg úgy az összes ismertebb formátumot?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a subtitle workshop-ot, de oda nem tudom behúzni az mkv fileokat, mert nem ismeri fel. Mivel nagyon kellett volna, ezért át kellett konvertálnom egy egész 2,5 órás 4K-s hdr-es filmet avi-ra. Gondolhatjátok, hogy mennyi ideig tartott....

Szóval, milyen normálisabb felirat szerkesztőt ajánlotok?



2021. máj. 6. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mkvextract-al kivehetted volna a feliratot az mkv konténerből, nem kellett volna ehhez átkonvertálni.
2021. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adobe Final Pro 7
2021. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja igen, ha valaki megkérdezné, miért nem időzítettem vlc-vel:

1.tv-re kellett volna, a tv meg csak elméletben tudja a felirat időzítését, a gyakorlatban semmit nem csinált.

2.nem egyszerre volt elcsúszva az adott felirat.

Köszi #2, majd kipróbálom

2021. máj. 6. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet venni a feliratot, én úgy szoktam időzíteni. Subtitle Edit talán megjeleníti az mkv-t, nincs most a gépemen, nem tudom. Én is konvertáltam avi-ba...:))), gyenge a gépem, nem bírta, de nem ugrik be milyen program volt. Mondjuk egy olyan film volt, ami megérte. Sűrűn nem jó konvertálgatni.
2021. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem egy ryzen 7 2700X van rtx 2070 superrel meg 32 gb ram-mal, m.2-es ssd-vel, úgyhogy én tudok konvertálgatni :D

De így is majdnem 3 óra volt mire egy 2.5 órás 4K HDR filmet átkonvertáltam.

2021. máj. 6. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nnnna..., azzal már döfi. :)
2021. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mkvextract-al a videó- és az audiósávot is ki lehet venni az mkv-ból, ha az a baj, hogy a feliratszerkesztő nem tudja lejátszani, és át lehet tenni mp4-be, hátha azt viszi.

De hacsak nem valami ritkaságról van szó, mindenféle időzítésű feliratot le lehet tölteni.

2021. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!