Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyors böngésző ajánlotok? Azt...

Gyors böngésző ajánlotok? Azt vettem észre a FF-nél érezhetően gyorsabb a Chrome, viszont lefagy, ha egy ideig nem mozgatom az egeret.

Figyelt kérdés
CH-nál, ha ilyenkor megnyitok egy feladatkezelőt vagy új lapot, akkor ismét lehet görgetni a lefagyott lapon. Egy ismerősömnél is ue csinálja a Chrome? Vagy valami ötlet hogyan lehet ezt megoldani a Chrome.ba...megköszönném.

2021. máj. 7. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

...én már sokszor sokhelyen elmondtam, hogy a világ legjobb böngészője az Internet Explorer volt.


Sajnos az is már Google Chrome alapokon született újjá, de mint Microsoft Edge is jobb bármelyik másiknál.


Valóban sokan használják a FireFox-ot, számomra érthetetlen okok miatt, ugyanis vagy frissít, vagy lefagy, vagy olyan mocskos lassan indul el, hogy mire odaérünk, elfelejtem mit is akartam csinálni... :-)


Viccen kívül, és ezt eléggé sok gép-konfiguráción kipróbáltam...


A Google Chrome lényegesen jobb, bár ott arra szoktak hivatkozni, hogy sok memóriát zabál, ami engem nem igazán érdekel, zabálja.


De az alap nálam még mindig az Egde.

2021. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi_R75 válasza:
28%
Tényleg hihetetlen, hogy miközben minimum 4 processzormag zizeg a legótvarabb mobilban is manapság, a legfontosabb dolgod az, hogy tizedmásodperceken izgulj.
2021. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a firefox lefagy, ha egy ideig nem mozgatod az egeret, ott nem a firefoxban van a hiba. Nálam hónapokig megy, altava, ébresztve van a gép közben, néha 200 környékére is felmegy a nyotott tabok száma, több mint egy tucat add-on van telepítve hozzá, mégsem fagy le.
2021. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

"gyorsabb a Chrome, viszont lefagy" a CH-ra vonatkozik a fagyás. Az FF ok, de lassúbb. Interneten dolgozom néha, számít...

2021. máj. 7. 13:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek "zöld pacsit adtam..." :)
2021. máj. 7. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!