Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hány évente van akció a vegas...

Hány évente van akció a vegas pro-ra humblebundlen? Mennyit kell várni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Volt már:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

többször:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

elmondtuk: vagy fizetsz vagy keresel alternatívákat (ingyenesek is vannak, dögivel, amatőr célra bőven elegendőek).

2021. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 De én nem ezt kérdeztem. Azt kérdeztem mikor lesz akció megint? Érted?
2021. máj. 18. 15:12
 3/12 A kérdező kommentje:
Alternatíva meg nem kell. Vegas Pro-t néztem ki és valószínűleg annál is maradok. Azt kérdeztem hogy mikor lesz megint elérhető áron nem tudjátok?
2021. máj. 18. 15:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet előre tudni, varázsgömbünk meg nincs. Ez a Humblebundle-n (meg a Magixen, hogy hajlandó-e akcióban adni kulcsokat) múlik. Kérdezd az Ezo TV-t!


Ha ennyire a Vegas Pro kell, akkor - mint azt már többször, többen elmondtuk - fizess érte (hacsak le nem warezolod, de ezt ezen a fórumon nm javasoljuk)! Ha nincs pénzed, dolgozz meg érte! Közgazdasági alapvetés: nincs ingyenebéd!

2021. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Milyen munkahelyen kapok 599 usd-t? Mert kb annyiba kerül 😅
2021. máj. 18. 15:27
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

1. Ez egy professzionális szoftver, professzionális áron. Olyanoknak - főként vállalatok - készült, akik meg tudják fizetni.


2. Per pillanat csak 399$:

[link]

előfizetéses módban meg 15,99 $/hó (192 $/év)

[link]

arra

[link]

a minimálbér is:

[link]

vagy egy kezdő pedagógusi fizetés:

[link]

is elegendő (persze másra már alig marad pénze az embernek).


De aki százezreket költ számítógépre, vagy autót akar venni, annak ez is belefér. ;)


De itt:

[link]

megnézhetsz egy csomó álláshoz tartozó átlagbért - példának okárt egy kezdő rendszergazda országos nettó átlagbére 295000 Ft:

[link]

2021. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: az, hogy minden héten megkérdezed, nem lesz olcsóbb. Figyeld az oldalakat ahol eddig leakciózták, és majd látni fogod. Ehhez abszolút felesleges volt egy sokadik kérdést feltenni egy olyan témában, amire a választ senki nem tudja.
2021. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Mit hisztizel ember? Megmondták, nincsen ingyen leves. Úgyhogy ha a Sony Vegas kell, akkor dolgozzál, pénzt kapsz érte, megveszed, örülsz. 400 euró egyébként nem egy kiemelkedő fizetés, ez egy nettó szakmunkás minimálbér. Mondjuk a fiam 4 órában keres ennyit főiskola mellett.
2021. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Jo lenne de nem tudok toloszekes vagyok
2021. máj. 18. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megbántani, ezt nem tudtam. Ha ezt mondjuk az elején közlöd, akkor nem így állnak hozzá a válaszolók(én sem). Azt viszont neked kell tudomásul venni, hogy ha nincs pénzem egy termékre, akkor nézek olcsóbbat, vagy ingyenest. Elhiszem, hogy a Vegas a csúcsok csúcsa, de éppen ezért sokba kerül. Ezen kívül nem gondolom, hogy egész estés nagyjátékfilmeket akarsz vágni vele, hobbira meg vannak olcsóbbak, vagy ingyenesek. Ezért vettem én is kínai fűkaszát 25-ért, mert a 150-ezres Stihl-re nem volt pénzem. Holott tudom, hogy a Stihl fényévekkel jobb és megbízhatóbb, de az anyagi keretem csak ezt engedte meg.
2021. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!