Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Google...

Miért nem működik a Google Chrome?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel óta nem tölt be semmi a Chrome-on, se egy weboldal, sőt még a beállításokat sem tudom elérni. Amikor rámegyek a Chrome-ra, a jobb alsó sarokba annyit ír ki, hogy az AdBlock rendszer összeomlott, azonban még a bővítményekhez se tudok hozzáférni. A Chrome-ot kétszer is letöltöttem, a gépet is újraindítottam többször is, de semmi változás. Szerintetek mi lehet a megoldás?

#Google #program #Chrome #Adblock #laptop #sohatöbbetExplorer
2021. máj. 21. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

A Feladatkezelőben állítsd le a Chrome összes folyamatát, ilyen Google Crash Handlerek meg ilyesfélék szoktak ott lenni. Aztán menj be a gépházba, oszt töröjjed a Chrome-ot de izibe. Ezután meg innen letöltesz egy korábbi verziót, mondjuk a 86-t: [link]


Feltelepítés után pediglen elindítod, majd gyorsan kilépsz és kilövöd megintcsak a Chrome összes folyamatát a Feladatkezelővel, a C:\Program Files (x86)\Google\update mappát átnevezed valami másra (mondjuk _update-re), és utána elindíthatod. Az a lényeg ne tudjon frissülni ez az átok, és ha az update mappát átnevezed akkor pedig nem fog frissülni. Oszt majd ha kijön az új verzió, akkor engeggyed meg neki, hadd frissüljön úgy, hogy visszanevezed a mappát!

2021. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!