Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a Windows 7?

Figyelt kérdés

Eddig hibátlanul ment minden, a minap elkezdett egy olyat csinálni, hogy a Chrome-ban a Facebook-on egyáltalán nem tölti be a videókat, néha lefagy az egész. Youtube-on szintén nem tölti be a videókat, minden más weboldal működik rendesen. Újratelepítettem először a Chrome-ot, utána a gépet. Egyik sem oldotta meg a problémát, viszont azt vettem észre, hogy amíg nem raktam fel a hang drivert (Realtek), addig rendesen működött a Chrome-al is a W7, miután felraktam, a fentebb említett hibajelenségeket produkálta. Felraktam a W10-et (eredeti), itt működik a Chrome-al rendesen, viszont én a 7-et jobban szeretem, úgyhogy ha van rá mód, szeretném megoldani a problémát és visszarakni azt.

Firefox-al nincs ilyen probléma, ott minden megy rendesen.



2019. aug. 23. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Probléma megoldva. Használd a Firefox-ot.
2019. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy valaki ezt fogja írni, de sajnos veled sem lettem előrébb. :D

A Chrome-ot jobban szeretem, ha már itt tartunk.

2019. aug. 23. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egy másik hang drivert, akár egy régebbit. Valószínűleg ennek a frissítése okozta a gondot.
2019. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak ebben van az a program (Sonic Studio 3) ami kell nekem, sajna a W10-el se vagyok előrébb, mert itt hol működik a hang, hol nem..
2019. aug. 23. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami frisstéssel kapcsolatos probléma lehet, mivel anyukámnak is windows 7 van, és Chrom, szóval próbálj ki egy korábbi windows kiadást. torrenten van mindenféle.
2019. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 és #5: Nektek köszönöm szépen, úgy néz ki, megoldódni látszódik a probléma. Nem a Windows-ból vagy a hangdriver-ből kellett régebbi, hanem a Chrome-ból, és most (egyelőre) tökéletesen működik. A Chrome frissítéseit letiltottam, úgyhogy ha ezek után is jó lesz, akkor maradhat is így, talán a következő verzióban már kijavítják a hibát.
2019. aug. 23. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!