Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond a 64bites...

Mi lehet a gond a 64bites win7-el?

Figyelt kérdés

Feltettem a Win7 64bit-es változatát.

Amíg a 32es volt fenn, addig ha megnyomtam a gépen a turbo gombot kiírta, hogy turbo on.A fényerőt tudtam szabályozni és a win élményindexet is kiszámolta.

Egy laptoprol van szó. (MSI GX 633)

4 giga RAM van benne emiatt kéne a 64es oprendszer.


De nem értem miért vannak ezek a különbségek a 2 között.

Valami ötlet?


2010. aug. 24. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A driverek fentvannak?
2010. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen felraktam a CD-ről amit adtak hozzá.
2010. aug. 24. 15:14
 3/5 A kérdező kommentje:

Utána néztem egy kicsit a dolgoknak.Az MSI.com-on nincs 64bit es driver.A SUPPORT OS-nél csak a 32bites oprendszereket írja.Ezek szerint nem támogatja?

Akkor minek bele 4 giga RAM meg 64bitet is bíró proci?


Ezt már tényleg nem értem.Meg lehet oldani ezt valahogy vagy sem?

Ha valaki tud valamit írjon pls.

Előre is köszi.

2010. aug. 24. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, meg lehet oldani.

A laptopon belül külön van a videócsippnek, touchpadnak, wifinek stb.-nek is gyártója, az ő oldalukat is nézd meg...

2010. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem lehet megoldani sajna.Még nem.

Külön külön nem lehet minden szükséges cuccot leszedni.Mindenképp lesznek hiányosságok.Persze ettől még gyorsabban fut a gép de alvó állapotból nem lehet visszahozni csak kikapcsolással.

Ki-ki döntsön igényei szerint.Én megvárom az MSI fejlődését:D Lassan csak kihozza a Drivereket.


Mindenkinek köszi a segítséget.

2010. aug. 26. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!