Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 játék közben mindig...

Sims 2 játék közben mindig kilép! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem számítógépre a sims 2 alapjátékot és hozzá pár kiegészítőt! Rendesen elindul a játék, amikor a házat szeretném építeni azzal sincs addig gond, amíg gondol egyet és kilép. Azaz elsötétül a képernyőm, és kiírja, h NO SIGNAL! nem tudjátok, h mi lehet a gond?
2011. okt. 29. 10:00
 1/5 anonim válasza:
Hát nem a játékkal van a gond, az biztos. A No Signal amúgy azt jelenti, hogy nincs jel, nem lehet, hogy kihúztad a monitorod és a számítógéped összekötő kábelét? xD
2011. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de persze. :D tudod játék közben kábelekkel játszom! :) nem, amúgy nem húztam ki. de ezt nem csak egyszer játszotta el, hanem mindig. már teljesen tanácstalan vagyok, h mit kellene csinálni, h rendesen menjen a gépen..
2011. nov. 5. 12:47
 3/5 anonim válasza:
Lehet, hogy egyszerűen nem bírja el a géped a sok kiegészítőt. Megfelel az alapkövetelményeknek?
2012. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clearly válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi lennék... Én a The sims 2 megapack-ot költöttem le, azaz minden kiegészítő rajta van. A rendszer követelményekkel abszolút nincs semmi gond, mindnek megfelel, és 2 terabyte hely van rajta. Letöltöttem hozzá elég sok szem haj színt, bútorokat és egyéb mellékes dolgot. Nos nállam ugyan ez a probléma merült fel, hogy normálisan betölt, amikor a házat csinálom semmi baja, de ha 1-2 órát játszok vele (van amikor kevesebbet) akkor kikapcsol azzal az üzenettel, hogy hibát észlelt ezért most leáll. Ugyan ezt csinálja ha a központba küldöm el őket... Ruhát már nem is lehet vásárolni... Szerintem ez azért van mert nem eredeti cd-ről megy hanem a letöltött fájl hibás... Ha valaki ugyan ebben a cipőben jár és esetleg sejti mi lehet az oka, várom a válaszát :)
2012. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VicKing válasza:
Nekem is volt hasonló problémám és szerintem próbáld meg a videokártya driver-jét frissíteni. Nekem az után meg szűnt az ehhez hasonló problémám.
2012. máj. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!