Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FL Studio Serum Plugin?

FL Studio Serum Plugin?

Figyelt kérdés

FL Studio-ban a Serum nevű plugin eddig hibátlanul működött, de hirtelen valamiért egy kis dolog megváltozott.


Annyi a "hiba", hogy miután kiválasztok egy hangot azt a billentyűzeten egy billentyű lenyomásával szoktam meghallgatni, hogy milyen, jó-e nekem.


Na most ez valamiért nem így megy. Amikor kiválasztom a hangot, akkor ha megnyomok valamit nem történik semmi. Csak ha előtte rákattintok az ablak felső 'csíkjára', (Mint amikor windowson egy ablakot mozgatunk az asztalon) és csak ez után tudok megint billntyű nyomással hangot hallani.


Ennek van valami oka?



2021. máj. 26. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
a legtetején ott a 5x2-es rácsban van egy billentyűzetes gomb (ilyen egyszerű billentyűrács és zongorabillentyűs piktogram) az be van nyomva? Narancssárga?
2021. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Bár azt nem nagyon szoktam piszkálni, ha jól emlékszem akkor mindig be volt nyomva.
2021. máj. 27. 09:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond. Tehát alapvetően működik a billentyűzetes "zongorázás" csak épp ha belekattintok bárhova a pluginon belül akkor olyan mint ha kikattintottam volna belőle és ezért amikor megnyomok valamit már nem játsza le. Ezért vissza kell kattintanoma tetjébe ahol a Pan a Pitch meg a Hangerő potméterek vannak, hogy újra érzékelje.
2021. máj. 27. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, ilyen nekem is volt a pluginoknál, de nem tudom. Próbáld azzal a fejlécben (jobb oldal fele) található pici fehér 3x3 négyzetes rácsra kattintani
2021. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem csinál semmit. Mindegy, azért köszi!
2021. máj. 31. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!