Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fl Studio, Newtone plugin....

Zénevű kérdése:

Fl Studio, Newtone plugin. Van egy rövidke acapella részletem, ez a dal közepén van, akarok rá még egy szólamot terccel feljebb, ezt newtone pluginnal oldanám meg flstudion belül. Többi lent. Ez egy kérdőjel? Csak, hogy kérdés is legyen itt.

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nem tudom egyszerre megszólaltatni a playlisten lévő eredeti hangmintát, meg a pluginben lévő hangmintát, mert a plugin ugyan tud szinkronizálni egy kis gomb megnyomásával a playlisttel, de csak a projekt elejéről játssza le a modulált hangot. A projekt közepén már csak az eredeti hang szólal meg.


A newtone-ból nem húzom ki a playlistbe a hangot, mert a pluginben szeretném szerkeszteni és meghallgatni realtime.


Nem tudom, hogy érthető-e, remélem tud valaki segíteni!


Szóval a kérdés: Miért nem szól egyszerre az eredeti és a pluginban lévő hang a projekt bármely részén?



2014. szept. 10. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát duplikáld már le az éneksávot, és a kettő közül csak az egyikre rakd azt a szerencsétlen Newtone-t!
2014. szept. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!