Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam nem indul, és újratelepi...

Steam nem indul, és újratelepiteni,letörölni se tudom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap kezdődött az egész, amikor elinditottam, 10percig irta, hogy "steam frissitése", ott meguntam kiléptem, aztán belassult a gép, újrainditottam és el se indult az egész rendszer, csökkentett módban tudtam belépni a windowsba, utána újrainditás után sikerült belépni.

Ma megint megpróbáltam a steamet elinditani, semmi, ugyanúgy jártam, de uninstall se indul el, ha meg megpróbálom csak úgy "törléssel" kitörölni az egész steam mappát, akkor sem történik semmi.


Aztán próbálgattam, hogy mi lehet a baj, és igazából a Battlenet és a nem steames játékok elindulnak, a Rockstar games, a Steam és az ezekhez tartozó játékok nem.

Amig nem próbálom elinditani addig szépen megy minden a gépen, filmezés,netezés, más játékok. De ha hozzányúlok a steamhez meghal az egész és megint az a vége hogy csökkentett módban kell először elinditanom a windowst hogy egyáltalán elinduljon.


Valakinek van sejtése, hogy mi a franc ez?


2021. jún. 6. 11:10
 1/6 Kriss5 ***** válasza:
Nyomd meg a ctr+win+delete kombinációt és ott feladat kezelőt nyisd meg majd nézd meg hogy nyitva van e a steam ha igen akkor zárd be es utána próbáld meg törölni de ha gondolod kristof54375 insta nevem es ott tudok segiteni képpel is hogy mit csinálj
2021. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira meghülyül a gép, hogy a feladatkezelő sem nyílik meg.
2021. jún. 10. 08:23
 3/6 Kriss5 ***** válasza:
Ha ujra inditod se jó ?
2021. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kriss5 ***** válasza:
Próbáld meg a ctr+shift+ecs kombináció
2021. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kriss5 ***** válasza:
Ha továbra se jön be akkor írj mar rám instán és muttas már valami képet ról ?
2021. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért nem irtam, mert utána használhatatlan volt a gép.

Ha valaki idetalál és hasonló problémával küzd, nekem a HDD-m kezdett haldoklásba, kellett egy új és kész.

2021. nov. 16. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!