Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ne tudom letölteni a...

Miért ne tudom letölteni a filmet?

Figyelt kérdés
Bittorenttel szoktam tölteni, nincs is vele semmi gond, viszont most egy sorozattal bajok vannak.. Először is már amikor elkezdtem letölteni, nagyon lassú sebességben töltődött, és most megállt, és azt írja, hogy "Csatlakozás a peerekhez" Viszont már kb 1,5 napja ezt írja és nem történt semmi változás... mi lehet ennek az oka?

2021. jún. 6. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nincs seeder.
2021. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Épp nem seedeli senki.
2021. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szóval addig amíg nem nem seedeli senki addig nem is fogom tudni letölteni?

2021. jún. 6. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

A seeder az, akinek megvan a teljes cucc (100%). Legalább egy kell ahhoz hogy hiánytalanul le tudd tölteni a torrentet.

Ha csak leecherek vannak (akiknek csak egy bizonyos százalék van meg), akkor ezek max. kiegyenlítik egymást. Pl. neked 5% van, de van olyan leecher, akinek 80%, akkor te is addig a 80%-ig tudod letölteni a torrentet.

2021. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Írj alá egy kommentet hogy akinek le van töltve az legyen kedves seedelni.
2021. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!