Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Debug. Log file az asztalon,...

Debug. Log file az asztalon, hogyan tűntessem el?

Figyelt kérdés

Pár napja megjelent egy debug.log az asztalomon, amit vagy tudok törölni, vagy kiírja, hogy egy program épp használja...

Ha törlöm nemsokára újra ottvan. Ha megnyitom, üres.

Mi a fene ez? Hogyan lehetne eltávolítani?


Vírusírtó üzemel, meg is fogja a vírusokat ha van, de eddig alig akadt, a kérdéses időszakban sem volt.


2010. aug. 25. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
lépj be a winfosba csökkentett módban próbáld úgy törölni...
2010. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézesd át másik vírusirtóval a gépet (addig a fent levőt állítsd le vagy töröld le),

de inkább ezzel (ennek nincs állandó védelme, mehet a vírusirtó mellé; csak keresés előtt mindig frissíteni kell, és ADDIG kikapcsolni a vírusirtó fájlrendszer védelmét):

[link]

Nagyon gyanús, hogy a dolog egy vírus.

2010. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem tudom a választ, de nekem is ugyanez a problémám. A kérdezőtől kérdezem, hogy sikerült-e már megoldania??
2010. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem sikerült megoldanom, van amikor engedi törölni de nem sokkal rá visszajön. :(

2010. aug. 28. 09:43
 5/7 A kérdező kommentje:

Második:

Köszi a segítséget de nem sikerült. Letöltöttem leállítottam a vírusírtót végigfutott de 0-t talált :(

2010. aug. 28. 10:53
 6/7 A kérdező kommentje:

FIGYELEEEM!


Megvan a megoldás:


Nem vagyunk egyedül a problémánkkal.

A debug.log file megjelenését a Google Talk program hibás működése okozza. Pontosabban a Google Talk Pluginja.


Javítás úgy megy, hogy a Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése menüben meg kell keresni a Google Talk Plugin programot.

Windows 7-en: Jobklikk, javítás. Elvégzi a dolgát, majd újraindítás. Elvileg utána nem jelenik meg.


XP-n sajnos a javítás nincsen, elvileg módosítás lenne de az nem megy. Így én szimplán eltávolítottam, és már nem jelenik meg a debug.log.

Gondolom hamarosan a Googée Talk hiányolni fogja ezt a plugint, de egyelőre nem engedem neki hogy felteelpítse feltételezem hamarosan javítani fogják a hibáját...


Egyelőre ennyit lehet tenni, legalább a file eltűnt!

2010. aug. 28. 11:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Második voltam: Ja, értem. :) Azért nem baj, hogy lefuttattad az általam linkelt progit, az sose árt.

És köszi, hogy leírtad a megoldást, így ha másnál is megjelenik, meg tudja oldani.

2010. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!