Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ReviOS milyen? Megbizhato...

ReviOS milyen? Megbizhato vagy sem?

Figyelt kérdés

Láttam egy videot (1 napos lehet kb) ahol a srác (RP's lair) agyon isteníti az os-t, másik (kb 2honapos) kulfoldi videok alatt meg olyan kommentek jottek, hogy ok nem biznanak ilyesmikben, meg hogy kockazatos.


Azert gondoltam h valtok, mert csak 8 gb ramom van, es egy-ket jateknak ez eleg keves, szvl ha win megeszik belole kettot, az mar sz0pacs.

A revios pedig elv csak 1 gb-t eszik.


Koszi a valaszt


2021. jún. 8. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Frissítések nélküli, legálisan vásárolt kulccsal aktivált butított Win10?

Szerintem akkor már akár megpróbálhatnál csinálni saját Win10 ISO-t az NTLite-tal [link] és akkor nem kell esetleges "hívatlan látogatótól" tartanod.

De Te tudod...

2021. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de ugye csak azon akarsz szórakozni, hogy valami hülye (én) válaszol neked az ideje árán? Ez a félkegyelmű azzal kezdi szinte a videót, hogy ebben se tűzfal, se Defender, később meg követeli, hogy legyen jelszavazva a fiókod, mert az nagyon veszélyes ám ha nincsen... Mindezt egy éles, netre kötött gépnél, amin szerepelnek a pénzügyi adataid is ha szoktál online vásárolni.
2021. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó, de ha letöltenék rá pl egy avastot, akkor mukodhet a dolog?
2021. jún. 8. 22:00
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Szóval nem viccelsz. Akkor leírom röviden és tömören: Ezzel bármit csinálsz, akkor is egy tárt kapu marad a hiányzó biztonsági eszközök miatt. Arról nem is beszélve, hogy ez nem nyílt forráskódú rendszer továbbra sem, szóval a franc se tudja milyen jóságok lehetnek benne amiket a készítő rakott bele. Felejtsd el.
2021. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2 es 4 - gondolom ugyan az vwgy, - kicsit lenyugodhatnál.


Nem telepítem fel akkor.


Az ntliteos dolognak még utana nezek, koszi egyes

2021. jún. 8. 22:10
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Én is feltoltam ma, egy elkülőnített partícióra a videó után, de nemigen volt időm még tesztelgetni, majd többnyire hétvégén ránézek.
2021. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

[link]

"From looking at the code behind ReviOS, it seems that it comes with builtin keylogging software that phones home with all of your keystroke data. On top of that is the built in malware and other telemetry software that constantly sends ALL user data to Russia."

A ReviOS kódját megtekintve úgy tűnik, hogy beépített keylogger szoftverrel érkezik, amely hazatelefonál az összes billentyűleütési adataiddal. Ezen felül van beépített malware és egyéb telemetriaszoftver, amely folyamatosan MINDEN felhasználói adatot elküld Oroszországba.

Szóval még mindig azt mondom, hogy inkább ismerkedj meg az NTLite-tal.

2021. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
#7 A linkelt fórumon azért valamivel alá is támaszthatná a leírtakat a kommentelő, mert ez így eléggé légbőlkapottnak hangzik..
2021. jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Valaki csinált róla benchmark videót is a original Win 10 és a ReviOS közt és hát.. játékoknál nem látszik egyáltalán olyan nagy különbség: https://www.youtube.com/watch?v=Guw4pOjhOTY
2021. jún. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
26%

Megbízható! Már jóideje használom. Neves fejlesztők csinálják, köztük az egyik Windows Debloater-es tag. Konkrétan ez egy minden felesleges szirszartól kipucolt Win10 rendszer, ami a hardvert is kb feleannyira terheli. Csak pár adat:


Sima win10:

- R20: 267 pont

- Hőmérséklet max: 71°

- RAM idle: ~2,1GB

- RAM R20+CoreTemp+Feladatkezelő: ~4,1GB


ReviOS:

- R20: 384 pont

- Hőmérséklet max: 71°

- RAM idle: ~1,1GB

- RAM R20+CoreTemp+Feladatkezelő: ~3,3GB


Én bátran ajánlom mindenkinek!

2021. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!