Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ReviOS milyen? Megbizhato...

ReviOS milyen? Megbizhato vagy sem?

Figyelt kérdés

Láttam egy videot (1 napos lehet kb) ahol a srác (RP's lair) agyon isteníti az os-t, másik (kb 2honapos) kulfoldi videok alatt meg olyan kommentek jottek, hogy ok nem biznanak ilyesmikben, meg hogy kockazatos.


Azert gondoltam h valtok, mert csak 8 gb ramom van, es egy-ket jateknak ez eleg keves, szvl ha win megeszik belole kettot, az mar sz0pacs.

A revios pedig elv csak 1 gb-t eszik.


Koszi a valaszt


2021. jún. 8. 20:39
1 2
 11/14 Tóth Renátó ***** válasza:
24%

Én a mai napig használom, senki nem lopott még tőlem adatot, és stabil. Nincs benne elrejtve semmi kártékony hülyeség, több videósnál is láttam már.

Remek teljesitménye van, nem fogja megenni a gépedet, az eredetivel ellentétben(persze konfig függő).

Arra készülj fel, hogy olyan játékok, amik Microsoftos fiókkal működnek, nem fognak menni(minecraftnál tapasztaltam előszőr, de ott más launcherrel jó).

Ha WIN 10(a Win 7 már rég nem támogatott), akkor Revision OS!

2021. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Win 11-es verzió is lesz belőle?
2021. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
17%

Én a mai napon telepítettem a Revi Win 11-es verziót egy elég régi laptopra! (Lenovo B50-45)

Másodlagos gép, igazából csak netezésre van használva. Másodlagos gépre,vagy olyanra ami csak játékra van/nem adsz meg banki adatokat meg ilyesmit,szerintem tökéletes választás! :)

2021. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Szia,


Én is használom kb bő egy éve.

És tudatos felhasználónak, aki tudja, hogy mely oldalak és programok nem fognak vírusokkal bombázni szerintem tökéletes :)

Továbbá had védjem meg a rendszert, mert egyszer kiváncsiságból teszteltük, hogy 2 azonos virtuális gépet hoztunk létre egyet gyári Win 10 pro-val és egyet Revi-vel.

Az alap 10 kb 10x annyi adatot küldött és fogadott mint a kipucolt változata. (oké frissítések stb, de mérhető volt)


Sum: Ha biztos vagy benne, hogy nem töltesz le ártó széndákú progikat/fájlokat és kibírod, hogy nem kapod meg a legújjabb frissítéseket, akkor a Revi nem egy rossz választás.

Ha inkább ilyen nagymama felhasználó vagy aki csak használni szeretné és a többi a rendszergazda/szoftvergyártó dolga akkor semmi esetre se ajánlom.

2022. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!