Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet visszakapni a...

Hogy lehet visszakapni a kontrollt egy csoportnál facebookon?

Figyelt kérdés

[link]


Idézet:


“A nyilvános csoportok új használati élményében az emberek adminisztrátori jóváhagyás nélkül taggá válhatnak, a látogatók (azok, akik nem tagok) pedig bejegyzést és hozzászólást írhatnak, ha az adminisztrátorok ezt engedélyezik."


Én nem engedélyeztem ilyet, egyszerűen átalakult az egész felület, és több hónap munkám van bennük, most meg bárki csak úgy beléphet.



2021. jún. 13. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%
Mivel a nyilvános csoportokhoz kötődik a feltétel, annyit tudsz csinálni, hogy nem lesz nyilvános többé. A posztolás szabályozása valószínűleg ugyanúgy az oldal beállításai között van.
2021. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

A posztolás igen, de nem értem mi ebben az "új élmény" hogy egy 40k+ os csoportomba bárki beléphet, majd dühíő jelezhet pl trollkodásképp.


Rohadtul felidegesített ez, ha meg zárt lesz akkor nem látják a posztokat csak a tagok.

Így kevesebben találják meg a csoportot.

2021. jún. 13. 13:18
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Felhasználóként én úgy látom, hogy ha valami nyilvános, legyen jogom a legtöbb funkcióját szabadon használni. Ha egy csoport nyilvános, milyen jogon nem engedi meg az admin a belépésemet? A véleménynyilvánítás szabad, miért nem fejezhetem ki a negatív véleményem valamivel vagy akár mindennel kapcsolatban szabadon? Mert majd valaki ráfogja hogy trollkodás, csak mert neki nem tetszik az én véleményem, az sem semmi.
2021. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mivel rajongói klubokról/csoportokról van szó, feltételezem nem mész oda ami nem tetszik..
2021. jún. 13. 14:17
 5/30 A kérdező kommentje:

Szóval érted..

Egyik oldalról ott van a több éves moderálási/posztolási, stb munkám a csoportokban.

De most ha Pistikéék úgy gondolják hogy ledühítőjelezik a több ezer ember által kedvelt posztokat, akkor tagság nélkül is megtehetik, remek.

Tudod hányan jelentkeztek eddig is a csoportokba hogy dühítő jelezzenek, majd kiléptek?


Persze ne legyünk naívak, ezt a fb is tudja, így mindenki be fogja zárni a nagy csoportjait a trollok miatt, és sokkal nehezebben, pl reklámmal, tagok ismerőseinek meghívásával népszerűsítheti majd pl.

2021. jún. 13. 14:36
 6/30 anonim ***** válasza:
Azért 10 mérges fej több ezer kedvelés mellett, az semmi, nem? Ha meg fordítva van, ott én gondolkodnék el, hogy nem csinálok-e valamit rosszul. Olyat még nem láttam, hogy valami jó, és több troll jön rá, mint igazi kedvelő.
2021. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Én nem akarok 1 trollt sem, és eddig sokkal kevesebb volt.

Minőségi csoportjaim vannak, ezért nem tetszik ez a változás.


Én nagyon komolyan szűrtem ki lehet tag, és ki nem, minden csoportnál.


Pl egy 2021 es fake profilt valami kamu képpel, instant letiltottam.


Tény, hogy kevesebb dolgom van most a csoportokkal, de ez kicsit olyan mintha a semmiből összehozol több ezer embert, alakítod, moderálod a saját csoportod, majd egyszercsak a facebook úgy dönt hogy bárki csatlakozhat. Persze, övék a platform, az ő platformjukon van rengeteg munkám, de akkor most örülnöm kéne hogy még kegyeskedtek meghagyni adminnak? :D wtf

2021. jún. 21. 23:37
 8/30 anonim ***** válasza:
7. Üdv az interneten. Trollok kb. mindenhol vannak, még a híres embereket is szétszedik néhányan. Miért pont te lennél kivétel? Azt hiszed, más nem dolgozik meg a saját oldaláért? Ha ennyire zavar, legyen privát csoport. Mást nem nagyon tudsz tenni. Ha minden jött-ment profilt megpróbálnál letiltani, másról se szólna az életed.
2021. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Belefért az időmbe. :)


Ezzel csak zöld utat kaptak a trollok.

2021. jún. 22. 02:20
 10/30 A kérdező kommentje:

Ha meg bezárod a csoportot, kevesebben látják a posztokat.

Nekem úgy volt praktikus, ahogy volt. Mondjuk délután 3kor átnéztem a jelentkezéseket, és ennyi. Most azt kell átnézni ki dühítőzik random, ez sokkal több időt vesz el. Eddig saját magam oszthattam be, mikor, kit engedek be a saját csoportomba.

2021. jún. 22. 02:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!