Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet visszakapni a...

Hogy lehet visszakapni a kontrollt egy csoportnál facebookon?

Figyelt kérdés

[link]


Idézet:


“A nyilvános csoportok új használati élményében az emberek adminisztrátori jóváhagyás nélkül taggá válhatnak, a látogatók (azok, akik nem tagok) pedig bejegyzést és hozzászólást írhatnak, ha az adminisztrátorok ezt engedélyezik."


Én nem engedélyeztem ilyet, egyszerűen átalakult az egész felület, és több hónap munkám van bennük, most meg bárki csak úgy beléphet.



2021. jún. 13. 12:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ez inkább úgy hangzik, hogy te kiépítettél 10 év alatt egy mini diktatúrát egy zárt közösségen belül, és most zavarja az embereket, hogy a buborék nem zárt többé, és megjelenhetnek olyanok akik nem értenek egyet a többséggel. A tagok megszokták, hogy az van amit a szabályok meg az admin diktál, és behódolt annak mindenki (ezért volt jelen és maradt ott, mert ezt a helyzetet kényelmesnek találja és elfogadja). Most pedig zavaró lett, hogy mások ellenvéleményt mernek képviselni, és nem bégetnek együtt a többi birkával.
2021. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

De nem érted hogy ezek nem ellenvéleményes/véleményező' csoportok? :)



Rajongói csoportok.


Gondolom Te sem be mész Újpest mezbe egy Fradi klubba, és szidni a Fradit, na csak egy példa.. :)


Érted? NEM vita, állás, politikai, stb csoportokrol van szó.


Rajongói csoportok.

2021. jún. 22. 17:56
 23/30 anonim ***** válasza:
22. Rajongói csoportok, de az embereknek megvan a véleménye másokról. Ha nem bírod ezt elviselni, akkor tedd priváttá a csoportot. Úgysem kapsz itt valami megváltást, hogy többet ne reagáljanak mérges fejjel a posztodra. Ha nekem lenne ilyen oldalam, igazság szerint lesz*rnám. Nem érdekel az a 100+ mérges fej, a több ezer kedvelés mellett. Akkor a youtube videósok mit szóljanak? Háborodjanak fel, hogy mennyit dolgoztak a videójukon, kamera, vágás, több óra, stb., és akkor most jönnek a kis gonosz emberek, és dislike-olják a videót? Ugyan már. Amíg ez a funkció elérhető egy közösségi oldalon, addig így lesz, és egy ilyen hiszti csak nevetségessé tesz valakit.
2021. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Így írásban félteérthető, nem hisztiszerűen, vagy pánikszerűen zavar, egyszerűen a precízitásomba nem fér bele, eddig jól meg voltunk e nélkül.


Kifejtheti mindenki a véleményét, de egy rajongói klubba nem azért mész be normális emberként hogy valamilyen formában kifejtsd, hogy neked nem jön be ez a zene, vagy útálod, stb. :)


A youtube videók nem rajongói csoportok.


A Facebookon bárki létrehozhat gyűlölködő, fikázó csoportot is, ilyen egyszerű.


Oda meg én nem megyek.


Nem tudom/ senki sem érti mi szükség volt erre, ennyi.


Gondolom ilyen párezres felfutó csoportoknál jó lehet, vagy ahol semmit sem moderálnak, de van még az enyémeimen kívül is pár nagy, precízen modetált csoport, és eddig akivel ezt beszéltük(adminok), senkinek sem jött be ez az "új élmény".

2021. jún. 22. 18:21
 25/30 A kérdező kommentje:
*moderált
2021. jún. 22. 18:26
 26/30 anonim ***** válasza:

"egy rajongói klubba nem azért mész be normális emberként hogy valamilyen formában kifejtsd, hogy neked nem jön be ez a zene, vagy utálod"


De, pl. egy szabadtéri koncerten oda mehetsz, és fikázhatod azt az énekest, aki a színpadon van, ha nem tetszik neked. Ha egy zártkörű rendezvényen csinálod ezt, onnan kidobnak, semmi keresnivalód ott. Szóval, ha nyilvánossá teszed a csoportot, ne csodálkozz, hogy oda bárki bármit írhat. Most tökmindegy, hogy egy oldalról beszélünk, vagy másról, a lényeg ugyanaz, nem tetszik neked az illető. Még egyszer mondom, értelek, és én sem csinálok ilyet, de van, aki igen, és ez ellen nem tudsz mit tenni, csak ha naphosszat azt vizsgálod, na vajon most kit tiltsak le ez és az miatt. A másik opció, hogy lesz*rod, vagy privát lesz a csoport.

2021. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Azért nyílvános, és azért voltak nyílvánosak éveken át eddig a rajongói csoportok(egy része) hogy a rajongók könnyebben megtalálják, megoszthatják a posztjaikat.


Attól hogy nyílvánosan látható volt eddig bárki számára egy rajongói klub, az nem azt jelentette hogy instant csatlakozhatott egy troll, aki bedühítőjelezik, majd kilép.


Valóban nem számottevő a különbség még, de pont az volt a lényege a jelentkezésnek hogy tudtuk szűrni a profilokat.

Pl egy 2021 es 0 ismerősös valami kamuképpel profilt eddig instant tiltottam.


Rajongói klub, könyörgöm, nem tudom jobban elmagyarázni hogy ez egy hasonló érdeklődéssel rendelkező emberek csoportja.

Nem vitacsoport.


Tényleg elenyésző még a troll, de ezzel gyakorlatilag zöld utat kaptak.

2021. jún. 22. 19:26
 28/30 A kérdező kommentje:

Én is értelek, ez benne a jó.

Hát, az lesz, zárt csoportok, ha elszabadul a pokol :D

2021. jún. 22. 19:28
 29/30 anonim ***** válasza:
Egy reakcióban mi a "vita"?
2021. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Egy dühítő rakció jelnek mi keresni valója van, egy azonos,érdelődésű, mondjuk zenei csoportban.


Részemről semmi.(pont)


Beteges dolognak tartom becsatlakozni valmi rajongói csoportba bedühítőjelezni pár posztot, majd kilépni.


Lehet posztolni, csinálni saját csoportot mindenkinek, de pl nekem egyszer nem fordult meg a fejemben hogy kinézek valami csoportot, akiknek a résztvevői azonos érdeklődésű rajongók, belépek dühítőzni, majd kilépek. :D



Tartsuk tiszteletben egymás dolgait, és foglalkozzunk azzal amit szeretünk, ennyi.

2021. jún. 22. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!