Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ReviOS operációs rendszerről...

ReviOS operációs rendszerről mi a véleménytek?

Figyelt kérdés
Ez egy kigyomlált oprendszer ami a Windows 10 Pro alapjaira epül és orosz testvéreink rakták össze. RP's Lair videójában hallottam róla először, gamingre is ajánlja. Mi a véleményetek, megbízható a rendszer?

2021. jún. 15. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Igazad van, akkor szerintem már inkább a HSP Red Phoenix 2. Azt legalább egy magyar ember csinálta, aki az arcát és a nevét is adja a projekthez.
2021. jún. 15. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Windows 10 LTSC


Hivatalos, sallangok nélküli, biztosan vírus és trójai mentes.

2021. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Az a véleményem, hogy - túl a kétes legalitáson - egy mókolt operációs rendszerben nem lehet megbízni. (És nem, nem lesz attól jobb szakember valaki, ha kiteszi az arcképét.)

Egyrészt: ki tudja, hogy milyen egyéb "összetevő" került bele a rendszerbe? Másrészt: ha feltételezzük, hogy semmilyen ártó kódot nem tartalmaz, akkor sem lehetünk biztosak benne, hogy a módosítások nem lesznek negatív hatással a rendszer stabilitására. 20 éve foglalkozok számítógépekkel, és felsorolni sem tudnám, hogy hányan kerestek meg mókolt Windowsok stabilitási problémái miatt. Ezek a hibák pedig a legváratlanabb helyzetekben szoktak előjönni, ahol az ember nem is gondolná, hogy az amiatt van, mert a rendszerbe belepiszkáltak.

Vagy használj rendes Windowst, vagy ha fontos a biztonság és az átláthatóság, akkor valamilyen megbízható nyílt forráskódú rendszert, amit eleve úgy terveztek, hogy módosítható legyen.

2021. jún. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Inkább javaslom a ’HSP RED Phoenix 2.2’ használatát. Hidd, el stabilan és megbízhatóan működik ..
2021. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
12%

Megbízható! Már jóideje használom. Neves fejlesztők csinálják, köztük az egyik Windows Debloater-es tag. Konkrétan ez egy minden felesleges szirszartól kipucolt Win10 rendszer, ami a hardvert is kb feleannyira terheli. Csak pár adat:


Sima win10:

- R20: 267 pont

- Hőmérséklet max: 71°

- RAM idle: ~2,1GB

- RAM R20+CoreTemp+Feladatkezelő: ~4,1GB


ReviOS:

- R20: 384 pont

- Hőmérséklet max: 71°

- RAM idle: ~1,1GB

- RAM R20+CoreTemp+Feladatkezelő: ~3,3GB


Én bátran ajánlom mindenkinek!

2021. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"akkor szerintem már inkább a HSP Red Phoenix 2"


Ezt remélem viccnek szántad...

2023. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!