Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem bootol a Windows 7-em,...

Nem bootol a Windows 7-em, légyszi segítsete! (? )

Figyelt kérdés

Szóval, egyes dolgok miatt, windows xp-re volt szükségem.. eredetileg windows 7-em van fent, és egy másik új particióra feltettem, de most csak az xp bootlol, és nincs a rendszerválasztási listán a 7.. Hogy tudnám megoldani a gondot?


Köszönöm szépen ÉS NAGYON KÉNE A VÁLASZ MERT NEM SZERETNÉM ÚJRA TELEPÍTENI A 7-ET(nem ordítás)


Nor


2010. aug. 25. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor be kell bootolni a Windows 7 CD-ről, és javítótelepítést csinálni.

[link]

2010. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uuuuuuuuuuhhhhhhhh köszönöm szépen,m tényleg jó eltt, bár az xp nem, de azt megoldom majd vhogy.. NAgyon köszönöm!
2010. aug. 25. 19:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem szeretném másik kérdésbe megrni, de megtudom csinálni esetleg, hogy az xp és a 7 választható legyen? Mert most csak a 7 bootol.. xp nincs a listán
2010. aug. 25. 20:16
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Először kell az xp-t, majd utána a 7-et telepíteni. Legjobb, ha két vinyón van, nem 1-en. Particiónál is szokott szépeket művelni. Vagy windows 7 alatt xp mode. Bár az csak a felsőbb 7-ekkel megy.
2010. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
7 Ultimatem van, de a procim nem támogatja a virtualitását az xp módnak
2010. aug. 26. 15:44
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

ezzel a programmal sikerült megcsinálni, köszönöm a válaszokat.

2010. aug. 26. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!