Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tönkrement az instám vagy...

Jikookisreal kérdése:

Tönkrement az instám vagy lehet, hogy én tettem tönkre. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Két instagrammom van, a biztonság érdekében. Az egy kezdőképernyőre felvett. Az uttóbbiban úgy egy nappal ezelőtt megváltoztattam a jelszavamat. Amikor nem sokkal később átléptem az eredeti alakalmazásba, kiírt egy olyan szöveget, hogy a jelszó módosult, biztonsága érdekében lépjen át egy másik fiókba. Leokéztam a szöveget, de utána vettem csak észre, hogy ebből a fiókból nem szimplán kiléptetett, hanem egyből kitörölte azt. Kisebb szívroham után elkezdtem gondolkozni, hogy mégis mi lehet a baj, és arra jutottam, hogx én rontottam el valamit a jelszóváltoztatásnál... Egy csomó oldalt megnéztem, ennél tovább viszont nem jutottam. És ebben kéne nekem segíteni.

Előre köszönöm szépen mindenki válaszát.🙂



2021. jún. 23. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Így ha jól értem most egy instagram profilod van. És ez így is van rendjén. (Bár szerintem egy is sok)
2021. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű jelszó megváltoztatása nem törli a fiókot. Biztos, hogy jó e-maillel, felhasználónévvel próbálsz belépni? Esetleg úgy törlődhetett, ha jelszóváltoztatás után még rámentél a fiók törlése gombra, ahová beírtad az új jelszót :D
2021. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mentem rá semmilyen gombra a fiókváltás után, de sajnos azóta se találom...
2021. jún. 23. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!