Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Minecrosoft Fenykép...

Windows 10 Minecrosoft Fenyképek nem idul el mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémán, hogy amikor meg akarok nézni egy képet, a Windows alap fénykép nézegetőjével, akkor nem idul el, és azt írja ki, hogy: "The app didn't start" "Az alkalmazás nem indult el". Szinte mindent megpróbáltam, amit talaltam róla de semmi nem működött. (windows update, troubleshooter, wsreset.exe, különböző PowerShell parancsok, de egyik sem működött) Az a fura viszont, hogy ha eltávolítom egy PowerShell parancsal, akkor a Microsoft Store-ból nem tudom letölteni, mert rákattintok, hogy "Get" de semmi sem történik. Illetve a Windows Videószerkesztője se működik, viszont a Filmek+TV meg igen.

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. jún. 23. 16:16
 1/2 A kérdező kommentje:
*Microsoft
2021. jún. 23. 17:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Használj normális képnézőt

Pl: XnView, IrfanView

2021. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!