Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 20H2 frissítésnél...

Windows 10 20H2 frissítésnél problémáim akadtak?

Figyelt kérdés

Üdv, előre is bemutatkozom, hogy egy lány vagyok, aki annyira tudja használni a gépet, hogy karban tudom tartani. :D

Mióta jött rá ez a frissítés azóta iszonyatosan lassú... Próbáltam gyorsítgatni, le töröltem róla a frissítést, de már muszáj vagyok telepíteni mert rengeteg alkalmazás nem fut el a gépen...

Mit tudnék vele tenni? Már amíg be kapcsol a gép az 10-15 perc... Ami eddig pár mp-volt.

Legfőképp tanulásra használom, esetleg gyengébb játékokra. 3 éves gép. De a RAM kevés benne, azt hiszem 6GB.


2021. jún. 12. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Senkit nem érdekel, hogy lány vagy, nem értem, minek kellett kiírni. Én meg fiú vagyok, és akkor mi van?


Szerintem ez a rendszer újratelepítős lesz. Fogsz egy 20H2-s pendrive-ot aztán újratolod, ez a legegyszerűbb megoldás.

2021. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sok fiút ismerek akinek köze nincs a számítógépekhez, szóval ez tényleg nem releváns.


Töltsd le a Windows ISO-ját és egy Rufus-t, készíts egy bootolható Pendrive-ot és telepítsd újra a rendszert. Előtte tedd át egy másik merevlemezre / meghajtóra a fontos adatokat. YouTube-on rengeteg Windows telepítés tutorial van.

2021. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak azért emeltem ki, hogy lány vagyok, hogy annyira sem értek ezekhez mint egy 10 éves fiú... 😋😁🤣 Szóval úgy magyarázzátok el mintha 2.-os lennék.. 😁🤣

Azt is tudom, hogy nem minden fiú ért hozzá, de na... 😆


De, köszönöm lehet az lesz.

2021. jún. 12. 18:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 2. Válaszolónak is. 🥰
2021. jún. 12. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha újra akarod rakni a rendszert és nagyon nem értesz hozzá, akkor telpítheted a rendszerből is, 20-25 perc alatt megvan, nem kell hozzá pendrive.


1. töltsd le az Asztalra a Windows 10 telepítőt [link]

2. futtatasd rendszergazda jogosultsággal (jobb klikk a letöltött fájlon > Futtatás rendszergazdaként)

3. fogadd el a feltételeket

4. mit szeretne tenni? > ezt a gépet frissíteni most > tovább (várnod kell valamennyit - net sebességtől függően - amíg nem "szól", hogy telepítésre kész)

5. megtartandó elemek módosítása > személyes fájlok és alkalmazások megtartása

6. telepítés (kb. 20-25 perc, a gép többször újraindul, fontos hogy ne kapcsold ki közben!)

2021. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

#5 Ezt gépházból is meglehet tenni, csak akkor előtte érdemes 21H1-re frissíteni, hogy ne kelljen ezzel később foglalkozni.


Gépház > Frissítés és biztonság > Helyreállítás > Gép alaphelyzetbe állítása


Itt belehet állítani, hogy csak az adatok maradjanak meg. Az alkalmazásokat nem tart sokba feltenni, ha előtte összegyűjtöd mik fognak kelleni. Az adatok pedig megmaradnak. Ez gyakorlatilag egy tiszta telepítés, vagy ahhoz nagyon közel van.

2021. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!