Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cewe-nél ha leadok egy fotókön...

Cewe-nél ha leadok egy fotókönyvet, az tipikusan hány nap múlva lesz kész?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A Cewe oldalán:

[link]

szerepelnek a szállítási idők is.

2021. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nekem nagy kéne, és arra nem szerepel
2021. júl. 8. 18:43
 3/6 A kérdező kommentje:
legalábbis én nem látom
2021. júl. 8. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Átvételi mód alatt állítható a méret:

[link]

2021. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

biztos van egy ügyfélszolgálati elérhetőségük. őket érdemes megkérdezni, mert az, hogy itt valakinek x méretet y idő alatt szállítottak le z időpontban semmit nem árul el arról, hogy most a te méretedet mennyi idő alatt tudják ténylegesen leszállítani.

még ha kapsz esetleg több visszajelzést, akkor sem tudhatod (sőt ők maguk sem), hogy mennyire jellemző az, amit ők tapasztaltak, vagy inkább csak kivétel volt az ő helyzetük - ahogy azt sem, hogy pozitív, vagy negatív kilengés volt a statisztikai átlagból.


nagyban befolyásolhatja a vállalási időket, hogy épp mekkora a forgalmuk, terheltségük, mennyire működnek jól a szállítási és egyéb rendszereik. maga a cég valószínűleg naprakészebb információval tud szolgálni a kérdésedre. ha mégsem sikerül tartaniuk, akkor pedig van alapod reklamálni is, hogy de ők ezt ígérték.

2021. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
próbáltam hívni őket többször, de nem vették fel, azért kérdeztem
2021. júl. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!