Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játszhatatlan a GTA V(Steam),...

Játszhatatlan a GTA V(Steam), miért?

Figyelt kérdés

AMD FX-6300, 8GB RAM, AMD Radeon RX480, HDD 1TB, Windows 8.1 Pro x64.


Driver verzió: 17.7.1


Itt az elején leszögezem, az FPS-sel nincs bajom. Szépen produkálja a 60FPS-t.


Az a problémám, hogy a játék olyan gagyi szinten megy, amit még nem láttam. Ha gyorsabban vezetek az útak, épületek eltűnnek, a telefon kb 30mp múlva jön fel, nagyon sokáig tölt, és sokszor van, hogy lenyomom az escet perceken keresztül csak pörög az a mizé.


Játék újratelepitése nem segitett, még a Windowst is újra raktam, semmi.

Holnap még megnézem Windows 10-en, ha ott is előfordul, akkor nem tudom..


GTA Online részénél vannak fps problémáim ha 20+ főből álló public szerveren vagyok.


A leghumorosabb az-az egészben, hogy csak a GTA 5-ben van ez, semmelyik más játékban!!!



2021. júl. 15. 00:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Bár nekem volt Windows 10-em ott is előfordult a probléma, szoval felesleges felraknom.
2021. júl. 15. 00:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Az épületek azért nem töltődnek be, mert kevés a RAM-od.
2021. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lassú a diszked. A többi játékod nem foglal annyi helyet, mint a GTA 5, nem kell annyi mindent felolvasni a lemezről.

Amikor nagyon belassul nyomj egy alt-tabot és a feladatkezelőben nézd meg, hogy mennyire pörgeti a HDD-det.

2021. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fent van a 10, kevesebbszer de előfordul mindig.

HDD-m kihasználtsága gta 5 alatt magasabb mint mikor nem fut semmi, de ez ilyen 10-30℅ kozott van.

RAM-om kevés? Hát a játék futása alatt 60-70℅ kihasználtsága van a ramnak

2021. júl. 25. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
RAM lesz valószínűleg. Vehetsz +8gb-ot az nem egy túl nagy beruházás, ha pedig nem az a probléma akkor is jól fog jönni a 16gb.
2021. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!