Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Xubuntu 18.10-es operációs...

Az Xubuntu 18.10-es operációs rendszeren, Caja fájlkezelőben hogyan lehet beállítani azt, hogy megjelenítse egy médiafájl tulajdonságait (felbontás, bitráta stb.)?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam egy Xubuntu 18.10 op.rendszerem van, Caja fájlkezelőt használok, de nem tudom megtekinteni egy médiafájl tulajdonságait. Próbáltam keresni hozzá bővítményt (caja-mediainfo-tab), de nem nagyon találtam. Ebben szeretnék segítséget kérni.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. júl. 16. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ami biztos működik:

[link]

2021. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

[link]


Itt próbáld megkeresni a caja-mediainfo csomagot.


A mediainfo-nak van grafikus felülete mediainfo-gui néven, ha azzal nyitsz meg videófájlt, rögtön mutatja a tulajdonságait.

2021. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Balázs, az első megoldáa nem megy. Amikor fel akarom telepíteni nem engedi. Azt hiszem ez azért van, mert ezeknek az op.rendszereknek az architektúrája 64 bites. Az enyém pedig 32 bites.
2021. júl. 16. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

A tárolóból sem tudod feltelepíteni?


A 18.10-es Xubuntu elég régi, ráadásul nem is LTS, úgyhogy frissítened kellene!

2021. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem ment a tárolóból, onnan próbáltam telepíteni.


Azért telepítettem fel ezt a verziót, mivel a gépem nem bírná az újabb op.rendszereket, mert 32 bites, nem 64. Plusz egy másik kérdésben megkérdeztem, hogy mit érdemes választanom és többen ezt ajánlották nekem. Eredetileg az Xubuntu 18.04-et akartam feltenni, de mivel bootolásnál probléma volt, ezért a 18.10-re esett a választásom.

2021. júl. 16. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen procid van?
2021. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Itt vannak a gépem tulajdonságai:

CPU: Intel Atom, 1,6 GHz x 2

Winchester: 155,2 GB

RAM: 2 GB

Videókártya: Intel 945GME x86/MMX/SSE2

2021. júl. 17. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, egy ilyen géptől és egy nem támogatott oprendszertől ne várj túl sokat. Ha a mediainfo-gui működik, használd azt.
2021. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!