Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet "NORMALISAN"...

Hogyan lehet "NORMALISAN" renderelni Premier Pro-ban?

Figyelt kérdés

Altalaban,30-60p (zenes)videokat szoktam kesziteni. Es ezek elerik a 3-5GB-t meretet is. Amit egyszeruen nem tudok 1 ora alatt feltolteni, ugy 2 ora a feltoltesi ido:(. Nos ahany videot neztem meg annyi fele beallitas van. Nem tudom eldonteni, hogy melyik lenne az idealis az ilyen zenes videokra (amint emlitettem 1 kep van +1 logo).

Premier Pro cc 2014

Ime:

h.264

1920x1080p

29fps

vbr, 1 pass

Target:20.00 Mbps Max:25.00 Mbps

*lehet, hogy itt lesz a gond tul nagy a bitrata :D...de tenyleg nem tudom eldonteni szoval ha kisebb bitratat adok meg nem lesz rondabb a video minosege ? :D

AAC 320kbps 48khz (remelem a hanggal nincs semmi gond, bar irtak, hogy egy kicsit s*ar a hang)


En eddig Sony Vegas-t hasznaltam, de nagyon lassan renderel + gpu val is...szerencsere a premiere gyorsan rendereli ki viszont nagy filet kapok :(. Tokre nem ertem, amikor sony v-t hasznaltam akkor egyszer sem irtak, hogy k**va s*ar a hang minosege...most, hogy 4 video-t toltottem fel (amit premierel rendereltem) kapom a hsz-hez a +1 vagy mar 4like-ja van :(...ehhh valami tenyleg nem okes.

....Aki tudna ebben segiteni...elore is koszonom szepen ;)



2017. márc. 5. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mehet feleekkora bitrata, a youtube ugyis atkonvertalja a neki megfelelore.
2017. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy 60 perces videónál egyáltalán nem sok az a méret. Sőt.

De ha ragaszkodsz a kisebb mérthez, az további minőségromláshoz vezet.

Valamit valamiért.

2017. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sharkxxx ***** válasza:

Ha szinte az egész videóban csak egy állókép van, akkor a kulcsképkockák (keyframes) közti távolságot állítsd nagyon nagyra (2-3 másodpercre).

Az fps-t nyugodtan leveheted 25-re.

Állítsd a video bitrátáját kisebbre, és renderelj le néhány másodpercet a videoból, hogy leteszteld a képminőséget.

Azon is gondolkozz el, hogy valóban szükséges-e ez a Full HD (1920x1080p) felbontás.

2017. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt az 1 képkockás dolgot nem figyeltem.

Akkor meg mi a fenének fullHD ?

2017. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segitseget. Amint idom lesz ki is probalom hat ha kisebb bitrataval jobb lesz. Bar nem tudom, lehet a minoseg rosszabb lesz.


Mar toltottem fel 720p is. De kaptam a meleget is erte. Maradok a fullhd-nal. 1 kepkockas ?

2017. márc. 5. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom eldonteni, hogy melyik lenne az idealis az ilyen zenes videokra (amint emlitettem 1 kep van +1 logo). "

Most akkor hogy is van ez ? :)

2017. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!