Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek érdemes az " Edge...

BodorTibor kérdése:

Szerintetek érdemes az " Edge Detection " fungciót használni a youtube videókban?

Figyelt kérdés

Nos az volna a helyzet, hogy nekem van egy youtube csatornám, ahol néhány videómmal gondok vannak, a szerzői jogvédett tartalmak miatt. A gond az, hogy ezekre a tartalmakra szükség lenne a videómban, csakhogy, így annak érdekében, hogy ne tiltsák le a videót, kénytelen volnék az úgynevezett " Edge Detection " funkciót használni a videó szerkesztő programomból.

Bocs! Azt elfelejtettem mondani, hogy képi anyagról van szó. Eredeti hanganyagot nem használok.

Szóval, ez az egyetlen funkció, amivel meg lehet kerülni a jogvédett tartalmat, mert a többi funkció, ettől csak csúnyább képet ad. A fodroztatást is megpróbáltam, de az nem mindig vált be. De, a legnagyobb gondom az, hogy a mostani videómban, amit megpróbálok feltölteni, minden egyes feltöltés után, újabb és újabb jogvédett tartalom jelenik meg, amit korábban nem jelzett a youtube. Nem tudom miért. Lassan pedig már a fél videóm ezekből áll.

Arra lennék akkor kíváncsi, hogy szerintetek érdemes e úgy használnom az " Edge Detection "- t, hogy közben, lassan a videó nagy részét, ez teszi ki. Mert még ha csak egy-két percről lenne szó, azt mondom rendben van. De, lassan hat percnél járok, és kb. 19 perces a videó. Szerintetek érdemes ezek után még ezzel erőlködnöm?

Túl rossz minőségű lenne e a videóm ettől? Vagy nem is olyan vészes?


Légyszi, előre kérném, hogy a durva megjegyzéseket kerüljük ha lehet. Normális válaszokat szeretnék kapni olyanoktól, akik ismerik ezt a funkciót, és van némi tapasztalatuk a dologban. Egyéb lehetséges megoldásokat is szívesen várok. A baromságokat viszont kerüljük ha lehetséges.


Előre is köszönöm.



2021. júl. 23. 23:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!