Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Streamlabs OBS-en belehet azt...

Streamlabs OBS-en belehet azt állítani, hogy stream közben bizonyos alkalmazások hangja ne hallatszódjon?

Figyelt kérdés
Például ha egy haverommal játszunk és közben beszélünk discordon, akkor a streamnél a saját hangomat le tudom venni, mert ott csak a mikrofont kell kikapcsolni, de a haverom hangja asztali hangként van felismerve, és így nem tudom különválasztani az ő hangját a játéktól, nekem az is jó ha az egész dc le van némítva streamben, de van erre valami megoldás?

#StreamlabsOBS
2021. júl. 24. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy ez csak a dc notification-öket muteolja, de arra van valami, hogy a haverom se hallatszódjon streamben?
2021. júl. 26. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem működik a linkelt oldalról?


How do I completely remove the Discord audio source?


To remove the Discord audio source, select the Discord audio source in the ‘Sources’ panel. Hit the ‘Delete’ button and confirm the action. Or, right click and select ‘Remove’, then confirm.

2021. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs a source-ok között dc audio source, nem kellett külön ilyet beállítani, az obs magától felveszi a dc hangokat (vagyis a haverom hangját)
2021. júl. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!