Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem van egy olyan problémám...

Nekem van egy olyan problémám hogy megvettem már vagy 2 éve a GTA 5-öt és most töltöttem le két napja. Elindítottam a játékot és eltelt kb. 5-10 perc és kidobott az asztalra. Valaki segít?

Figyelt kérdés
.

2021. júl. 25. 03:27
 1/4 Yriv Tategami ***** válasza:

Szia!

Esetleg egy kis leírást tudnál írni a PC-dről? Proci, videókártya stb. Ha a configod mégis megfelelő előfordulhat hogy update-elned kell a videókártyádat, és esetleg a játék beállításait levenni Low-ra, és úgy megnézni hogy működik-e

2021. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia,persze. Proci: AMD Ryzen 3 1200 , Videókártya: GTX 1050 2gb,

Ram: 8gb ddr4. Elbírja a többi játékot high beállításon, de ez valamiért nem jó. Volt már több embernek ilyen problémája és nekik sikerült megoldan, de nekem valamiért nem.

2021. júl. 26. 16:16
 3/4 A kérdező kommentje:
A Low beállítással már próbáltam, de úgy is kidobott. Nem tudom hogy mi lehet a probléma remélem tudsz nekem valahogy segíteni. :)
2021. júl. 26. 16:41
 4/4 Yriv Tategami ***** válasza:

Hmm, Eltudod küldeni valamilyen formában a log file-ot a játékhoz? Abból lehet kitudnánk deríteni mi a baja ^^

Itt megtalálhatod: C:\Users\User\Documents\Rockstar Games\GTA V

2021. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!