Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud ajánlani olyan...

LuffyAce kérdése:

Valaki tud ajánlani olyan programot amivel megtudom nyitni a kicsomagolt feliratot?

Figyelt kérdés
Nemrég újra lett telepítve a gépem és elveszett ugye minden ilyen programom. Winrrart vissza raktam de mar ez se olyan mint régen,nem tudom megnyitni a feliratot, azt írja keressek a Microsoft storba valamit hozzá de nem ismerek semmi ilyesmit. Ncoron azóta egyáltalán nem tudok feliratot se letölteni valaki tud ajánlani felirat letöltéséhez/kicsomagolásához jó és működő programokat.

2021. júl. 26. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jegyzettömb vagy notepad++.

jó lenne tudni milyen formátumba van.

ha tömörített file, akkor .zip vagy .rar végződés, megbízható helyről szedted le?

ha már maga a felirat akkor pl .str végződésű?

2021. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az újra telepítés előtt teljesen jók voltak azok a feliratok amiket leszedtem arról az oldalról(naruto-kun.Hu)meg nagyon könnyen ki tudtam csomagolni maga a feliratot és utána megnyitni(valami jegyzet tömb féleségbe),most meg ha meg akarom nyitni az elvileg kicsomagolt feliratot nem tudja megnyitni és azt írja,hogy szedjek le valami programot hozzá a Microsoft stroból. Az újra telepítés óta Ncorol már else indul a felirat letöltése valamiért( filmeket/sorozatokat ugyan úgy tudok letölteni)
2021. júl. 26. 15:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elvileg kicsomagolt felirat vége .srt
2021. júl. 26. 15:45
 4/8 A kérdező kommentje:
És most vettem észre,hogy a felirat mellé letölt egy figyelmeztetést, hogy nem hozható kereskedelmi célba meg ilyesmi és azt megnyitja jegyzetbe meg most letöltöttem a notepad++ és abba is menyitná .txt volt annak a vége vagy valami ilyesmi. Újra telepítés előtt a feliratot is így megtudtam jegyzetbe nyitni most meg elvileg 3 alkalmazás is megtudná nyitni de mikor megnyitom nem adja ki mibe nyissam meg csak azt h Microsoftstoebol töltsek le valamit hozzá…
2021. júl. 26. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáld azt h jobb klikk, társítás - a lehetőséget, hogy másik alkalmazás kiválasztása, és jegyzettömböt keresd ki. vagy wordpad vagy notepad++ töltsd le.
2021. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen így sikerült, köszönöm szépen a segítséget!! Esetleg valami tipped nincs,hogy amit ncorol szeretnék leszedni feliratot azt hogy töltsem le, mert rá kattintok, hogy töltse le de semmi nem történik
2021. júl. 26. 16:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Amit ncorol szeretnék letölteni tömörítette fájl annak . Zip a vége, de van winrrar a gépemen ezért nem ertem,mert meg csak letölteni se kezdi el olyan mintha rá se mentem volna
2021. júl. 26. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb klikk és link mentése másként. Vagy töltsd le közvetlenül feliratok infóról.
2021. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!