Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen egyszerű free videószer...

Milyen egyszerű free videószerkesztő programmal tudok kivenni egy hangrészletet?

Figyelt kérdés
Kiránduláson készítettem videót. A videóban lévő hangra és képre szükség van, csak egy mondatrészt szeretnék törölni. Nagyon könnyen kezelhető programot keresek. Amiket eddig találtam vagy nem volt rajtuk ehhez funkció, vagy én nem jöttem rá hogy kell, vagy olyan van, ami a hangrészlettel együtt az ez alatti képet is kivágná belőle egyidejűleg.

2021. júl. 30. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Audacity be tudja impirtálni a videó hangját, azon el lehet végezni a szerkesztést és ki lehet exportálni. Figyelj, hogy a mintavételi frekvencia ugyanaz maradjon. Ezután vissza kell varázsolni a hangsávot a videóba, ezt például a FormatFactory tudja MUX néven.
2021. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 elistvan ***** válasza:
Corel/Ulead videostudio. De bármelyik ingyenes =(shotcut, openshot megteszi). Felnagyítot az idővonalat majd a kurzort a kivágandó rész elejéhez viszed. Jobb gomb split (egy olló szokta jelölni). Aztán ugyanúgy megkeresed a kivágandó rész végét ás ugyanúgy jobb klikk, split. Ennyi.
2021. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!