Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire erdemes olcso Windows...

Mennyire erdemes olcso Windows 10 kulcsokat venni a neten?

Figyelt kérdés
Meghdobbenttem mikor meglattam hogy van akar ketezerr forint alatt is kullcs.

2021. júl. 31. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ismerősöm is vett kulcsot 3 ezer forintért, de nem kapta meg. Lehet csak ő járt így, de azért jobb az elővigyázatosság.
2021. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lali51 ***** válasza:
87%
Működnek de ha számla is kell rólla akkor nem 2-3 ezer forint de még úgy is olcsó.
2021. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
#nemlopott
2021. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Mi allkeyshop.com által ajánlott oldalon vettük azt hiszem 2500-ért. Működik, igazából ugyanaz, mintha egy teljesen illegális aktiválóprogrammal csináltuk volna, de így nem kellett bajlódni.
2021. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Az Emagon 3000 forintért vettem Win10-et.

Ezt már itt leírtam, elkezdtek hitetlenkedni.

Akkor megkért egy rendszergazda, hogy a parancsorban futassak le egy parancsot, aztán írjam le, mit dobott fel az ablak.

Ezek után elismerte ő is, hogy eredeti.

2021. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SIDLER22 ***** válasza:
91%

4-es egyébként nincs vele nagy bajlódás én 3 paranccsal szoktam aktiválni a Windows-om:

slmgr /ipk (ide megadom az előre leírt kulcsot ami kell az én rendszer változatomhoz)


slmgr /skms (ide megadok egy működő kms szervert. Van hogy többet is végig kell próbálni)


slmgr /ato (ezzel aktiválom)


Ez után 180 napig be van aktiválva a Windows. 180 nap után meg lefuttatom még egyszer ugyanígy ezt a 3 parancsot.

Sokan mondják, hogy ez nekik nehéz és inkább megveszik. Nekem annyira nem nehéz.

Egyébként kb 5 perces meló.

2021. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Tudom, hogy nem bonyolult egyébként sem, viszont így 2-3 ezer forintért örökre el van intézve.

2021. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Fun fact: Nem legálisak, sem nálunk, sem az EUban, sem máshol. Az EUs döntés ezekre nem vonatkozik, ezek nem használt licencek, hanem MSDN licencek amiket az MS tesztelésre vagy más célokra adott ki szigorúan MSDN partnereknek, csakhát ők folyamatosan megszegik a megállapodást és lóf*sz pénzekért tovább adják és pár emberen átmenve eljutnak ezekhez az eladókhoz.


Biztonságosnak biztonságosak, az MS csak nagyon ritkán tiltja őket, de attól még nem legálisak.

2021. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!