Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FastStone Image Viewer biztons...

FastStone Image Viewer biztonságos, nem vírusos, nem telepít maga mellé más alkalmazásokat? Telepítésnél mire vigyázzak?

Figyelt kérdés

Pár progival már megszívtam, "biztonságos" oldalról telepítettem. Múltkor egy fájl converter alkalmazással szívtam meg. Telepítőt örökké végigolvastam, mint most is, semmi olyan nem volt feltűntetve, hogy Avastot, és Virtual boxot telepít, de mégis letöltötte a háttérben. Este letöltöttem, mert egy nagy videót kellett konvertáljak, böngészőben nem lehetett. Reggelre Avast, és Virtual box shortcut az asztalon + egy malware, amit a Kaspersky(fizetős) szerencsére kifogott.

Csak ezekért vagyok ilyen elővigyázatos. Több kérdésem is volt már ilyesformán megfogalmazva, úgyhogy én vagyok ez a besz@ri, aki kérdezgeti, hogy biztonságos-e egy program. De elvégre ezért van kitalálva ez az oldal, a többi kérdésemre a válaszokat meg köszönöm!


2021. aug. 3. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmire sem vigyázni a telepítésénél, ugyanis ha a portable változatot töltöd le, azt nem kell telepíteni, csak kicsomagolod egy üres könyvtárba és már használhatod is. Így aztán nem is telepít semmi fölöslegeset, meg egyébként se.

[link]

A zöld gombok közül az utolsó a portable.

2021. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a Virustotal tanúsága szerint 69 víruskereső eszközzel átvizsgálva a telepítő sem tartalmaz kártevőt:

[link]

2021. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!