Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen könnyen használható...

Milyen könnyen használható programot ajánlanátok? Szeretnék készíteni az elhunyt fiam itthoni búcsúztatására egy olyan slideshow-t, amiben fényképek vannak születésétől fogva.

Figyelt kérdés
Illetve beszúrva időnként 1-1 rövidke videó is és mivel hobbiszinten zenéket írt, az ő egyik zenéjét tenném aláfestésnek. A másik fiam úgy-ahogy ért hozzá, de én amatőr vagyok, nem csináltam még ilyet. Elsősorban MacBook-on használhatót keresek, de ha jobb van Windows-ra, azt is van lehetőségem használni. Ja és ha ezt fel tudnám majd tenni a youtube-ra, az lenne az igazi.

2021. aug. 4. 09:12
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!

Ha mobilon vannak a tartalmak, esetleg iphone-on, akkor az imovie alkalmazás teljesen jó és egyszerű, ez szerintem van macbookra is. Én pc-n Cyberlink Power Directort használok, de van sok program ezen kívül.

2021. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mobilon alig, inkább külső winchesteren, illetve az én MacBook-omon, mert az ő gépéről már átmentettem a sajátomra. Köszi a segítséget!

2021. aug. 4. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!