Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki valami jo programot...

Valaki valami jo programot amivel lehet slideshowot csinálni letöltötem pár programot pl: movie maker de ott amikor befejeztem akkor a filmet feltöltötem rossz minöségü volt a videó képek jo programok?

Figyelt kérdés
valami jo program ami ingyenes is???

#kép #slideshow #programok #video kesziteshez
2020. jan. 5. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Movie maker is gyönyörűen megcsinálja, csak be kell állítani, hogy milyen minőségben renderelje le. Felesleges másik programot megtanulni.
2020. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek de amikor feltöltötem youtubra akkor rossz minöségü lett a videó,hogyan kell beállitani?
2020. jan. 5. 16:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a YouTube a legjobb minőségű videót is elcseszi. Helymegtakarítás céljából átkonvertál mindent, így oda a minőség is. Ez van.
2020. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DjImipapa ***** válasza:
Baromságot beszélni lehet, de felesleges!!! Akkor hogy a fenébe vannak fent 4K-s videók????
2020. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nekem szól ?
2020. jan. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 DjImipapa ***** válasza:
Bocsi, nem sértésnek szántam... ám ha pl. én feltöltök youra 1280X720-at, az annyi is....:)
2020. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem sértődtem meg, de én nem felbontásról beszéltem, hanem minőségről. Képminőségről.

Össze sem lehet hasonlítani az eredeti videó fájl képét, a feltöltött képpel.

Ez főleg kisebb kameráknál igaz. Van egy SjCam sj8-as kamerám is, és szinte már abszurd, hogy milyen szép videót rögzít. Tűéles a kép.

Feltöltöm a YouTube-ra, majd a feldolgozás után olyan, mintha náthásan letüsszentettem volna lencsét.

2020. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De jóóó amikor elkezdtek veszekedni
2020. jan. 6. 15:02
 9/13 robert kara válasza:
Kissendi nevű felhasználónak igaza van!!!
2020. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak egyet nem értek miért hozzták létre ezt az oldalt ha kiirok valamit csak random hülyeségen veszekednek vagy a helyesírást írják vagy valami olyasmit aminek köze sincs a kérdéshez
2020. jan. 7. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!