Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy ISO képfájlbó...

Hogyan lehet egy ISO képfájlból egy adott fájlt eltávolítani úgy hogy bootolható maradjon?

Figyelt kérdés
Windows 10 alatt kibontottam az ISO fájlt és ellenőriztem egy antivírussal ami az egyik fájlt gyanúsnak találta. Azt a fájlt szeretném kivenni az ISO-ból.

2021. aug. 5. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem dvd-re akarod kiírni egy 10+ éves géphez akkor nincs szükség a 'bootolható'-ságra..!

[link]

[link]

2021. aug. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

[link]


[link]


stb...

2021. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

[link]

30$ (9000 Ft) nagyon megéri... (a semmiért) :P


Vagy lopjon?

2021. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Kedves #3!

Ha jól emlékszem a kérdés a következő volt:

"Hogyan lehet egy ISO képfájlból egy adott fájlt eltávolítani úgy hogy bootolható maradjon?"

Én erre válaszoltam két példával, plusz ott a "stb." is...

Szerintem a kérdező elég nagy már ahhoz, hogy eldöntse hogy neki mi éri meg.

2021. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves #4!

Ez egyenrangú azon válasszal mint aki ezt kérdezné:

- Hogy nyissam ki az ajtót?

Erre a helyes válasz (szerinted) az lenne hogy:

- Lefelé kell nyomni a kilincset, majd magad felé húzni az ajtót.

Szóval van aki ennél azért előbbre lát és ezen válasszal nem elégedne meg. Nekik szántam a válaszom.


De a "Hogy kell kútba ugrani?" kérdésre is meghagyom neked a helyes válasz írásának lehetőségét és én helytelenül (?) válaszolnék neki és eltanácsolnám tőle..

2021. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan egyszerű... Azért meg kell nézni, hogy mi a szerepe az adott fájlnak, mert lehet, hogy az nélkül az egész működésképtelen lesz.
2021. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!