Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógépre lehet telepíteni...

Számítógépre lehet telepíteni android tv-t?

Figyelt kérdés
Van egy kis számítógépem, és arra gondoltam hogy rátelepíteném a Google Android tv-t. Neten láttam róla sok videót, csak nem tudom melyik lenne jó?

2021. aug. 6. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

[link]

A linkben oldalt a menüben menj a releasesbe, majd tölts le egy Android verziót, ami legalább 6.0, és figyelj, hogy x86(x32), vagy x64 legyen.

Kiírod rufussal az iso-t egy pendrivera, majd bootolsz róla. Vagy live módban használod, vagypedig telepíted.

Ennél lehetőleg NTFS fájlrendszert használj, és telepítsd a grubot.


De egyébként egy könnyebb linux(Puppy linux) is elmenne rajta, vagy XP, mypallal, és ésszerű netezéssel(ismert oldalak használata, nem töltesz le semmit, amit nem ismersz.)

Amúgy mikből áll ez a gép(CPU-GPU-RAM-HDD)?

2021. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi

6 gb ram

Intel atom 4 magos cpu

nvidia gt 520m videokártya

500 gb hdd

2021. aug. 6. 22:18
 3/5 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Agsw3XWASdg


Erre gondoltam, hogy ez mennyire jó?

2021. aug. 6. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen még egy Win7 is menne rajta. Igaz, az Atom nem a legjobb, de a Windows 7 bármelyik verziója elfut rajta akár Aeroval is.

Ha gondolodírj privátot, tudok küldeni linket a Win7-hez :)

2021. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jah és néztem a videódat, szerintem az is simán menne rajta.

De én még mindig azt mondom, hogy Windows 7 legyen, mert nekem egy jóval gyengébb gépem fut vállalhatóan:

1.1Ghz Centrino processzor(1mag 1 szál), 1GB DDR2 RAM, 256MB videoRAM

Tehát ha ezen elfut és még az Aero is megy, akkor a tiéden mégjobban kell futnia.

2021. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!