Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen lassú a letöltés?

Miért ilyen lassú a letöltés?

Figyelt kérdés

Letöltötem az ets2 őt 2 óra alat lenn volt kb fél óra letöltés másfél óra telepítés

A telepítő 4 mb a többi nem netről ment.


Tesómnak is ugyanonan letöltötük mert neki is kellet.


A probléma itt kezdődőtt:telepítő lenn van elindítottuk és amire nekem fél órát írt éskb 60mb/s csinálta arra neki 36órát írt és sokszor 1mb vagy még kevesebbel csinálta.


Ugyanojan gépünk van csak nekem ssd van neki pesig hdd je.


Enyi külünbség lenne ssd és a hdd sebesége között



2021. aug. 8. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a HDD legalább 2 és félszer lassúbb... de ha ilyen pre-installed változatot szedtetek le, csak rakd át pendrive-ra és másold át a mappáját a gépére (ahol a dlc fájlok és a bin mappák vannak), vagyis ez nem pre-installed-del is működik, ha feltelepítetted, akkor a telepítettet átmásolod neki... lesz olyan 12 giga
2021. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen nem azért van, mert HDD-je van, én a napokban szedtem le a Forzát alig 1 óra alatt, ami 100GB volt, előtte a Battlefield 5 20 perc alatt lent volt, a GTA V pedig 30 perc alatt. (gigabites net kábelen, 7200RPM-es server grade HDD)


Nagyon sok tényző lehet, hogy miért olyan lassú. Neki Wifin van vagy kábelen megy az internet? Esetleg Windows frisstés vagy mást nem töltött le a háttérben? Mekkora a sebessége a HDD-nek? És még lehetne sorolni, hogy mi más szólhatott közbe, ezt így távolról elég nehéz megmondani.

2021. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem kábeles neki a nélküli a net előte lévő nap frisítettük
2021. aug. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!