Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 en belül hol tudom...

Pillowtalk2216 kérdése:

Win 10 en belül hol tudom megnézni mit tiltott le a rendszergazda?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem indul el néhány játék és program hiába kattintok rá. Ha rendszergazdaként akarom elindítani akkor azt írja, hogy a "rendszergazda megtiltotta önnek ezen alkalmazást futtatását".


Hol tudom ezeket a tiltásokat elérni?



2021. aug. 9. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendszergazdánál.
2021. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na, de oda hogy jutok el??
2021. aug. 9. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudhatod, hogy melyik irodában dolgozik nálatok a rendszergazda.
2021. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ha ha.
2021. aug. 9. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a rendszergizda letiltotta, nem tudsz mit csinálni, mindenhova jelszót fog kérni...azt meg tényleg ő tudja.
2021. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rendszergazdai szuper! Trustedinstaller. Ki kell kapcsolni, ha jót akarsz.
2021. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd.. nem kötözködni akarok, de ha valami az adott gépen nincs engedélyezve, annak nyilván oka van.

Nyilván nem a te gépedről van szó. Te azt csak használod valamilyen céllal. Ha munkahelyi gépről van szó, akkor még pénzt is kapsz azért, hogy használd arra a célra, amivel megbíztak. És nem azért kapod a pénzt, hogy játssz munkaidőben. Persze, vannak olyan jellegű munkakörök, ahol ez nem menne a produktivitás rovására, de ezt már nem tisztem eldönteni. Nem véletlenül van a rendszergazdátok, azt meg nehezen hinném, hogy a munkavégzéshez kell a játék. ;)

2021. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!