Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S.! Hiba XP telepítésnél...

S. O. S.! Hiba XP telepítésnél! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most először telepítek XP-t mert ismerősöm most nem tudta elvállalni. Először is itt melyik funkció mit jelent?

[link]

Én a legalsót választottam. Úgy akarom, hogy a D meghajtó megmaradjon mert azon sok a cucc. Szóval az alsót választottam ami ki is van jelölve. Indult is tovább a telepítő aztán meg megállt itt és ezt írja ki:

[link]

Mit tudnék csinálni, hogy telepítse úgy hogy a D meghajtó megmaradjon? Kérlek segítsetek nagyon fontos!


2010. aug. 29. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és pár napja unokatesóm evvel a cd-vel telepítette fel a gépét úgy hogy a D meghajtó megmaradt és akkor nem írta ki hogy hiányzik valami, viszont nem tudom mit választott az első képen látható dolgokból.

Meg miért nincs elegendő hely? Elvileg ha újra telepítem akkor törölnie kéne a másik op. rendszert nem?

2010. aug. 29. 13:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első képnél válaszd a partíció formázását (Gyors), és akkor nem lesz a 2. képen látható hibaüzeneted. Ha tényleg két meghajtód van, ez csak a C:-t fogja törölni, a D:-t nem.

A Dokumentumok viszont általában a C:-n vannak (meg egy csomó más is).

2010. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
C-ről sok mindent másoltam át D-re hogy megmaradjon ami fontos. NIFS vagy FAT-al? Mert két gyors is van! Nagyon köszi a választ amúgy!!
2010. aug. 29. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
ntfs
2010. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 29. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!