Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell ezt megcsinálni...

Hogyan kell ezt megcsinálni Wordpress-ben? Miért nem működött rendesen?

Figyelt kérdés

Van egy online filmes oldalam, amelyiken filmeket lehet nézni. Át akarom rakni egy másik domain névre.

Készítettem egy backup-ot az All in One WP Migration plugin-nal. Feltelepítettem a Wordpress-t az új domain névre és beimportáltam a biztonsági másolatot.


És itt volt a probléma. Hogy nagyon keveset importált be a weblapomról. Csak a bejegyzéseket meg az oldalakat. A többi plugin-t, a média fájlokat meg egyéb fontos dolgot nem.


Miért nem importálta be a többi dolgot? Hogyan lehet megcsinálni, hogy a többit is importálja be?



2021. aug. 20. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A pluginokat szerintem telepítened kéne ha nem ugyanaz a tárhely.
2021. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetv azt a sablont amit használtál. Azt is telepítened kell ha nem ugyanaz a tárhely.
2021. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* Illetve
2021. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz a tárhely. A tárhellyel van problémám. Már nem tudok oda bejelentkezni, de a biztonsági másolatom az megvan. Ezért akarom átvinni a weblapomat egy másik tárhelyre.
2021. aug. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!