Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpressnél hogyan tudom azt...

Wordpressnél hogyan tudom azt megcsinálni, hogy egy képre kattintva egy új oldal jöjjön be? Milyen widgetet adjak hozzá?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint az oldalak szélén a reklám, ha azokra is rákattintok, új oldal jön be. Ezt szeretném én is

2015. júl. 27. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra nincs ilyenbe, egy linket beszúrsz aminek tartalma nem szöveg hanem kép, és target része _blank
2015. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Találtam egy image widget bővítményt, azt beszúrtam ahova kell, feltöltöttem a képet, és kész.
2015. júl. 27. 09:54
 3/3 anonim válasza:
Amikor feltöltöd a képet, akkor a kép beállításainál van olyan hogy mit csináljon a kép ha valaki rákattint. Semmit/Kép nagyobb méretben/Link
2015. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!