Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VMware programban remove-olt...

A VMware programban remove-oltam egy virtuális gépet pedig kitörölni szerettem volna. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Rákerestem arra is, hogy hova szokta tenni a virtuális gép fájlait a program (your home directory/Virtual Machines, your home directory/Documents/Virtual Machines) de egyik helyen sincs illetve próbáltam az egész lemezen megkerestetni mint a Vmware-rel mint a fájlkezelővel.

2021. aug. 23. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg /home/username/vmware, /home/username/Virtual Machines, /home/username/Documents/Virtual Machines, esetleg /var/lib/vmware/Virtual Machines. Vagy próbáld csak kiterjesztés alapján keresni, pl. "*.vmdk".

Nincs egy másik virtuális gép még, aminél meg tudnád nézni?

"To see a VMDK file, click Summary > Resources > Datastore, right-click Browse Datastore, and select a virtual machine."

[link]

2021. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!