Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne megcsinálni...

Hogyan lehetne megcsinálni hogy rendesen kövesse a ceruzát az ecset az ibis paint/ ibis paint x-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1-2 hónapja elkezdtem digitálisan rajzolni, van is egy pár rajzom amire büszke vagyok de még nem vagyok profi.


Az ibis paint x-et/ibis paintet használom rajzoláshoz, és az a gondom hogy az ecset lemarad az ujjamtól, ezt meg lehet valahogy csinálni, hogy ne maradjon le? Köszi előre ha válaszolsz!!



2021. aug. 27. 11:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve tudtok olyan rajzos appot ajánlani samsung tabletre, amiben sok az ecset, ingyenes, és nem marad le az ecset? Köszi :3
2021. aug. 27. 11:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg visszaállítani gyári állapotra a tabletet, hátha segít egy kicsit.

Illetve minden programot állíts le amikor a rajzolóprogrammal dolgozol.

Ezen kivül még annyit tehetsz hogy veszel egy komolyabb teljesítményű tabletet

2021. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! Karácsonykor tervezünk venni egy Ipadet, amin a procreateban fogok rajzolni. Illetve, szerintem nem a tablet vagy egyéb miatt késik, mert az egyik discord szerveren ketten is visszaírták, hogy nekik is ilyen, pedig az egyikük most kapott egy zsír új tabletet.
2021. aug. 29. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!