Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alapból angol feliratos...

Alapból angol feliratos filmre hogy tehetnék magyar feliratot?

Figyelt kérdés
A The House of the Devil c. filmről van szó. Letöltöttem úgy, hogy angol felirat van rajta alapból. Én letöltöttem hozzá egy magyar feliratot is, viszont úgy amikor ráhúzom, akkor a sima angol feliratra ragasztja rá a magyart, és olvashatatlan lesz. Hogyan csinálhatnám meg? Esetleg ha sehogy nem jó, adna valaki egy linket ahonnan letölthetem felirat nélkül? Meghívós torrent oldalakon nem vagyok fent, ezért ne mondjátok hogy pl ncore-on van.
2010. aug. 30. 19:57
 1/1 1c3t34 válasza:

Ha egymáson van, akkor valószínűleg rá van égetve az angol felirat, nem pedig külön fájlként szerepel.

Ha ez a helyzet, akkor nem fogod tudni eltüntetni az angolt, más verziót kell letöltened.

Hogy honnan? piratebay...pl. Am meg google...

2010. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!